Jeszcze do niedawna w katalogach czołowych producentów wyposażenia kuchennego dominowały białe szafki kuchenne. Czy dzisiaj jasne zabudowy wciąż cieszą się tak wielkim zainteresowaniem klientów? Sprawdź!

Styl, który nie przemija: białe szafki kuchenne

Nie ulega wątpliwościom, że białe szafki kuchenne są ponadczasowym elementem wyposażenia wnętrz. Biała zabudowa jest doskonałą bazą dla każdego kuchennego wnętrza. Popularność białych mebli wynika przede wszystkim z ich uniwersalności. Białe szafki, szczególnie o połyskującym wykończeniu, nie przytłaczają pomieszczenia. Wręcz przeciwnie – odbijają światło i optycznie dodają mu kilku metrów kwadratowych. Z tego względu białe meble polecane są osobom stojącym przed wyzwaniem urządzenia kuchni o niewielkim metrażu.

Wbrew pozorom utrzymanie jasnych frontów w nienagannej czystości nie jest uciążliwe. Nowoczesne meble pokryte są powłokami, które nie chłoną wody ani zanieczyszczeń. Aby pozbyć się plam z tłuszczu czy sosu, wystarczy przetrzeć fronty wilgotną ściereczką.

Białe szafki w klasycznej odsłonie

Białe szafki kuchenne kojarzą Ci się z chłodnymi, minimalistycznymi aranżacjami? Najwyższa pora wyjść poza schemat! Biel doskonale sprawdza się również w przytulnych aranżacjach w stylu skandynawskim, angielskim, rustykalnym i klasycznym. Frezowane, jasne szafki udekorowane efektownymi uchwytami połączone z drewnianymi elementami wniosą do wnętrza świeżość i naturalność. Co ważne, biel jest neutralną barwą, która doskonale komponuje się z innymi kolorami i fakturami. Możesz dowolnie łączyć ze sobą różne materiały, tworząc niebanalną zabudowę.

Comments are closed.

https://www.gama-sklep.com.pl/a/385-kuchnia-z-salonem-aranzacje https://sseinc.org/kaski-na-konie-element-niezbedny-podczas-jazdy-konnej/ https://signwise.pl/buty-jezdzieckie-na-zime/