Jak przedłużyć lato i móc spędzać w ogrodzie czy na trasie jeszcze więcej czasu? Z pewnością pomoże w tym parasol grzewczy. To funkcjonalne urządzenie podniesie komfort termiczny i sprawi, że z przyjemnością będziemy spędzać czas blisko natury, również jesienią.

Jak zbudowany jest i jak działa parasol grzewczy?

Funkcjonalny parasol grzewczy to urządzenie, które coraz częściej widać w przestrzeni ogrodów i tarasów. Do niedawna można było spotkać je wyłącznie w przestrzeniach ogródków restauracyjnych. Parasol grzewczy to funkcjonalne urządzenie, które pozwoli cieszyć się wypoczynkiem blisko natury również pod koniec lata, kiedy dni i wieczory są znacznie chłodniejsze. Urządzenie to emituje ciepło w promieniu do 5 metrów, dzięki czemu na tarasie jest znacznie cieplej.  Jak działa parasol grzewczy? Urządzenie to zasilane jest gazem z butli. Butla ukryta jest wewnątrz promiennika, dzięki czemu możliwe jest zachowanie estetyki otoczenia. Promiennik posiada regulację wysokości płomienia, co pozwala na dopasowanie intensywności pracy urządzenia do potrzeb. Parasol grzewczy jest urządzeniem prostym i bezpiecznym w użytkowaniu. Uwagę zwraca też efektywność jego pracy. Szeroki wybór promienników gazowych znaleźć można na stronie vulkan.com.pl.

Parasol grzewczy – jak zachować jego doskonały wygląd?

Chcąc jak najdłużej cieszyć się doskonałą prezencją ogrzewacza tarasowego, konieczne jest zadbanie o jego ochronę w czasie zimy oraz w czasie, kiedy nie jest on używany przez dłuższy okres. W tym celu najlepiej wykorzystać dedykowane pokrowce na ogrzewacze. Są one tworzone z tkanin poliestrowych, których gęsty splot skutecznie chroni zarówno przed osiadaniem kurzu, jak i kondensacją wilgoci na powierzchni urządzenia. Regularne stosowanie pokrowca sprawi, że urządzenie zachowa doskonały wygląd i prezencję.

Comments are closed.

https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ https://tarnow.net.pl/articles/s/i/460453