Poszukujesz niezawodnych narzędzi pomiarowych? Firma Wika w swojej ofercie posiada pełen zakres takich przyrządów. Każdy z produktów wyróżnia się niezawodnością i wytrzymałością.

Wika — opis firmy

Firma Wika jest liderem w dziedzinie pomiarów siły, przepływów, temperatury, ciśnienia oraz kalibracji. Jest częścią Grupy Wika, jednego z największych koncernów przemysłu pomiarowego.Zakres działań przedsiębiorstwa obejmuje produkcję, magazynowanie, sprzedaż, doradztwo, serwis oraz rozwiązania indywidualne. Innymi zadaniami firmy są: kalibracja urządzeń, montaż czujników temperatury oraz separatorów membranowych.

Wika manometry i przetworniki ciśnieniowe

Firma Wika oferuje swoim klientom najlepsze rozwiązania z zakresu pomiaru ciśnienia. Ścisła współpraca z klientami sprawia, że przedsiębiorstwo jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Dzięki temu nie jest to tylko dostawca niezbędnych narzędzi pomiarowych, ale także szanowany partner biznesowy.Szeroki wybór manometrów pozwala na dobór odpowiedniego przyrządu względem oczekiwań klienta. Oferowane manometry można wykorzystać w każdym przemyśle i we wszystkich warunkach pomiarowych, niezależnie, czy pomiar wynosi 0,5 bar, czy 7000 bar. Wśród najczęściej wybieranych urządzeń wyróżnia się manometry różnicowe, manometry do pomiaru ujemnego ciśnienia, manometry ciśnienia bezwzględnego, manometry ciśnienia względnego z rurką Bourdona lub z elementem membranowym.Innymi urządzeniami pomiarowymi są przetworniki ciśnienia. Stosowane w przemyśle, charakteryzują się zwartą budową, dobrą jakością i niską ceną. Najczęściej stosuje się je w pompach, kompresorach, technologiach pomiarowych i kontrolnych, hydraulice, budowie maszyn i przemyśle stoczniowym.

Wika manometry i przetworniki ciśnieniowe — jakość i zrównoważony rozwój

Najwyższą wartością dla firmy Wika jest jakość. Niezwodne produkty ułatwiają bezproblemową pracę urządzeń i instalacji. Przedsiębiorstwo nie uznaje żadnych kompromisów, do swoich szeregów zatrudnia jedynie kompetentnych i zaufanych pracowników, którzy realizują cele z najwyższą starannością. Idąc z duchem czasu, przedsiębiorstwo jako pierwsze w swojej branży oferuje innowacyjne produkty i rozwiązania.Kolejną wartością firmy jest zrównoważony rozwój. Na tym fundamencie już od 75 lat budowany jest biznes. Działania, którymi kieruje się koncern określają jego zobowiazania wobec środowiska i społeczeństwa. W firmie respektuje się wszystkie przepisy krajowe i międzynarodowe dotyczące ochrony środowiska. A na dobru pracowników i ich zadowoleniu z wykonywanej pracy szczególnie zależy przedstawicielom firmy Wika.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Wika manometry i przetworniki ciśnieniowe.

Comments are closed.