Oryginalny i funkcjonalny taras to świetne miejsce wypoczynkowe, pozwalające nam na relaks w okresie lata. Taras w stylu skandynawskim to bez wątpienia jedna z częściej wybieranych opcji – taras taki zachwyca, pozwala na relaks, a jego elementy są prawdziwą ozdobą. Jakie meble wybrać na taras w stylu skandynawskim? O czym pamiętać?

Meble na taras w stylu skandynawskim 

Jakie meble wybrać na taras w stylu skandynawskim? Bez wątpienia jedną z najlepszych i najciekawszych opcji będą komplety technorattanowe utrzymane w kolorze białym. Meble technorattanowe są doskonale znane na polskim rynku, dodatkowo projektowane są one dzisiaj zgodnie z najnowszymi trendami. Meble takie możemy dopasować zarówno do wielkości tarasu, jak i do własnych potrzeb – kolekcje są rozbudowane, znajdziemy w nich między innymi wygodne sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe. Meble technorattanowe cenione są za estetyczny wygląd: plecionka technorattanowa do złudzenia przypomina naturalny rattan. Dzięki zastosowaniu syntetycznego materiału plecionka nie wchłania brudu czy kurzu, nie płowieje, na długi czas zachowuje doskonałe parametry techniczne. Istotna jest również budowa mebla – stelaż wykonany jest z lekkiego aluminium. Dzięki malowaniu proszkowemu mebel ten jest zabezpieczony przed wilgocią oraz korozją. 

Taras w stylu skandynawskim – jak go ozdobić?

Meble technorattanowe to nie jedyne co warto wybrać na taras w stylu skandynawskim. Szukając ciekawych dodatków postawmy na oryginalne oświetlenie. Na tarasach skandynawskich ustawmy eleganckie lampiony z technorattanu, w których wnętrzu bezpiecznie umieszczana jest świeca. Taki lampion to doskonała dekoracja oraz sposób na to, aby wieczorami nasz taras zyskał romantycznego charakteru. 

Comments are closed.

https://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=28588 https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ https://tarnow.net.pl/articles/s/i/460453