Z badań wynika, że najskuteczniejszym sposobem nauki u małych dzieci jest zabawa. Oczywiście musi być to forma zabawy w pewien sposób rozwijająca. Dobrym sposobem na zachęcenie dziecka do rozwijającej rozrywki jest podrzucenie mu układanek lub puzzli, które wpływają korzystnie na prawidłowy rozwój psychofizyczny malucha. Każde dziecko jest jednak wyjątkowe, dlatego trzeba indywidualnego podejścia do tematu i zbadania, co naszą pociechę zainteresuje. W trosce o wszystkie dzieci założyliśmy Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi, w którym rodzice mogą znaleźć gry i zabawy dla dzieci w każdym wieku.

Drewniane układanki – ciekawa forma nauki

Różnego rodzaju i układanki rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka. Układanki drewniane stanowić będą zarówno wyzwanie manualne jak i umysłowe. Wszystkie zabawki w naszym sklepie pochodzą od producentów specjalizujących się w wytwarzaniu bezpiecznych i przyjaznych dla dzieci artykułów. Nasza szeroka oferta pozwoli znaleźć układanki, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym maluchom. Do wyboru mamy zabawki z różnych kategorii takich jak:

  • dopasowanki,
  • układanki geometryczne i logiczne,
  • klocki sześcienne,
  • przeplatanki i sznurowanki,
  • układanki magnetyczne,
  • układanki warstwowe
  • i układanki z uchwytami

Wszystkie produkty wykonane są w ciekawy sposób i interesującej kolorystyce mającej na celu zainteresować dziecko i zachęcić do zabawy. Połącz rozrywkę z efektywnym rozwojem – emocjonalnym, zmysłowym, poznawczym, manualnym i zręcznościowym.

Oferta sklepu Edukatorek

Przed zakupem zabawek zastanawiamy się kilka razy czy wybrana zabawka jest odpowiednia, czy się nadaje i czy jest bezpieczną? W naszym sklepie dajemy rodzicom ogromne możliwości wyboru  i gwarancję jak najlepszych zabawek spełniających potrzeby ich dzieci.  Dzielimy się naszymi doświadczeniami i wiedzą dokładnie opisując i przedstawiając zalety i potencjalne problemy związane z danym produktem. Dobro naszych najmłodszych klientów jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zabawek edukacyjnych.

Comments are closed.