Wiele osób realizuje swoją pracę, siedząc za biurkiem. Obecnie, gdy rozpowszechniony został model pracy zdalnej wykonywanej w domu, szczególnie ważne jest, aby odbywało się to w bezpiecznych, oraz higienicznych warunkach. odpowiednie maty ochronne będą optymalnym rozwiązaniem.

Funkcjonalne i czyste stanowisko

Grunt to prawidłowa organizacja miejsca pracy. Jego wystrój jest zatem także ważnym czynnikiem motywacyjnym. Przebywanie w sterylnym i wizualnie atrakcyjnym otoczeniu z pewnością wpływa na morale osoby pracującej przy biurku.

Blaty stołów i biurek łatwo pokrywa kurz, co powoduje ogólne wrażenie chaosu i nie jest najlepszą wizytówką dla pracownika, nawet, gdy stanowisko pracy podlega wyłącznie jego ocenie w domowym zaciszu. Mata podkładka na zamówienie pomaga utrzymać porządek i nadaje każdej powierzchni stylowego wyrazu.

Deskpad możemy w każdej chwili ściągnąć ze stołu i umyć pod bieżącą wodą. W prosty sposób można go także wysuszyć i ponownie użyć jako zabezpieczenia naszego miejsca pracy. Dzięki temu zanieczyszczenia nie osiadają bezpośrednio na chronionych powierzchniach, a nasze meble służą nam zdecydowanie dłużej.

Bezpieczne sprzęty

Wykonywanie obowiązków biurowych wymaga korzystania z licznych sprzętów takich, jak komputer, drukarka, czy pomniejsze akcesoria. Podkładki antypoślizgowe mają za zadanie zabezpieczyć poszczególne elementy przed ich przesuwaniem się, a nawet przed upadkiem. Powierzchnie stołów, biurek i mebli, na których wykonujemy swoje zadania wykonywane są z różnych materiałów, które także z czasem, w wyniku trudnej eksploatacji mogą się ścierać, lub matowieć.

Mata na zamówienie to stosunkowo tani patent na utrzymanie mebli biurowych w dobrej kondycji. Do wyboru mamy różne wzory i kolory podkładek, na przykład deskpady przezroczyste, które jednocześnie chronią blaty, lecz ich nie zakrywają, co pozwala wyeksponować biurowe antyki, czy meble o szczególnie ciekawych fakturach. Z drugiej strony dobrze dobrana podkładka pozwala ukryć mankamenty niektórych powierzchni.

Kawa na ławę

Zmęczenie spowodowane długotrwałą pracą przy biurku, wymaga przerwy na kawę lub drugie śniadanie. Wiele osób pije napoje i zjada posiłki bezpośrednio przy swoim stanowisku pracy, co jest wygodne i nie wymaga przemieszczania się. Poza tym, nie zawsze do dyspozycji mamy tzw. pomieszczenia socjalne, więc jesteśmy zmuszeni posilać się tam, gdzie pracujemy.

Podkładka na blat spełnia także funkcję ochronną w przypadku gorących napojów, które nie powinny być kładzione na delikatnych powierzchniach. Mata zabezpieczy biurko, sprzęty biurowe i ważne dokumenty przed resztkami jedzenia, okruszkami, wylanymi napojami, czy lepkimi plamami. To uniwersalne rozwiązanie dla domu i biura.

Więcej informacji znajdziesz na stronie mata podkładka na zamówienie.

Comments are closed.