Polaków w Holandii jest blisko ćwierć miliona. Mają tam zagwarantowane godne wynagrodzenie i warunki bytowe. Stopa bezrobocia wynosi w tym kraju blisko 4% i ciągle spada. Z tego właśnie powodu jest to państwo atrakcyjne dla naszych rodaków. Nie dość, że pracują wśród innych Polaków, bo często wyjeżdżają w grupach, to praca przez kilka miesięcy pozwala im zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Aby lepiej zrozumieć Holandię powstał portal Głos Polski. Znajdziemy w nim najświeższe informacje z tego kraju, ogłoszenia o pracę, wynajem mieszkania czy interesujące kategorie. Zobacz najnowsze wpisy.

Ogłoszenia o pracę w Głosie Polskim dla Polaków

Niskie bezrobocie przyciąga chętnych do pracy. Najliczniejszym miastem, w którym żyją nasi rodacy jest Haga. To region, gdzie mogą oni znaleźć zatrudnienie w szklarniach i chłodniach, a sam słynie z rozwijającej się branży rolniczej i ogrodniczej. Praca w Holandii bez języka jest możliwa. W miejscach, gdzie osiedlają się Polacy, powstają sklepy, lokale usługowe, gdzie nabędziemy polskie produkty, ale i porozmawiamy w ojczystym języku. To coś podobnego jak w Stanach Zjednoczonych, jednak skala jest mniejsza. Polacy w Holandii nie czują się osamotnieni. A gdzie szukać pracy? Najlepiej na portalu Głos Polski!

Wiadomości z kraju, ciekawe kategorie i ogłoszenia z Holandii

Na https://glospolski.nl/ znajdziesz najnowsze wiadomości z Holandii. Serwis informacyjny jest rozbudowany o kilkadziesiąt kategorii. Każdy może wybrać to, co go najbardziej interesuje. Doświadczeni redaktorzy każdego dnia śledzą aktualne wydarzenia w Holandii, aby dostarczyć czytelnikom najnowsze informacje po polsku. Co więcej, w Głosie Polskim przeczytasz o zdrowiu i urodzie, sporcie, polskich sprawach, podatkach czy finansach. Dzięki temu Twój pobyt w Holandii niczym Cię nie zaskoczy. Również i Ty możesz zostać naszym czytelnikiem i zostać członkiem redakcji, wysyłając zdjęcia i krótkie opisy sytuacji. Zobacz to wszystko na jednym z największych portali dla Polaków w Holandii!

 

Comments are closed.