Chcąc zaprojektować naszą kuchnię w sposób funkcjonalny i estetyczny mamy do wyboru zakup gotowych mebli kuchennych lub też kuchnie na wymiar. Coraz większa ilość kupujących decyduje się na tę drugą opcję – kuchnie na wymiar nie tylko pozwolą na zaaranżowanie trudnych pomieszczeń, ale też sprawią, że możliwe stanie się zrealizowanie planów o wymarzonym wnętrzu!

Dlaczego warto postawić na kuchnie na wymiar?

Kuchnie na wymiar to rozwiązanie, które pozwala na zaprojektowanie nawet najtrudniejszego czy niewielkiego wnętrza – dzięki doświadczeniu architektów i projektantów możliwe będzie uzyskanie pełnego potencjału pomieszczenia i stworzenie wnętrza dopasowanego do potrzeb. Zaletą kuchni tego typu jest również możliwość wybrania z palety licznych tworzyw, materiałów, elementów wykończeniowych – to daje szansę na stworzenie kuchni wg własnego pomysłu, nawet z najbardziej oryginalnymi rozwiązaniami. 

Kuchnie na wymiar mogą być tworzone z różnorodnych materiałów – mówią projektanci z marki Rega Meble, firmy specjalizującej się w sprzedaży mebli kuchennych w Bielsku-Białej i okolicach. Wśród najchętniej stosowanych wymienia się płyty meblowe o różnorodnej grubości – płyty są zwarte, zabezpieczone przed wilgocią, odporne na ścieranie. Dodatkowym atutem jest tu możliwość wyboru okleiny czy laminatu z nieograniczonej palety. Klienci mogą wybierać wykończenie w macie, satynie, lśniące, również wykończenie akrylowe czy imitujące naturalne drewno. Inną opcją są płyty fornirowane oraz meble tworzone z naturalnego drewna. W zależności od wyboru rozwiązania zmienia się cena. 

Przede wszystkim funkcjonalność

Nie ma wątpliwości, że kuchnie na wymiar zapewniają funkcjonalność – pozwolą one zabudować nawet najmniejsze kuchnie czy aneksy, wykorzystując przestrzeń jak to tylko możliwe, bez zachwiania estetyki. Meble takie pozwalają również na dobór indywidualnego oświetlenia dopasowanego do rodzaju wybranej zabudowy. 

Comments are closed.

https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ zobacz https://tarnow.net.pl/articles/s/i/460453